Showroom Decodore

ul. Powsińska 16
02-920 Warszawa
powsinska@decodore.pl
tel. 22 395 52 30

Decodore Meble

ul. Powsińska 22A
02-920 Warszawa
edyta.sadowska@decodore.pl
tel. 22 395 52 28

Biuro Decodore

ul. Przyczółkowa 126
02-968 Warszawa
tel. 22 395 52 25
tel. 22 395 52 26

Edyta Sadowska Ligne Roset tel. 501195 061
edyta.sadowska@decodore.pl
Piotr Rataj Meble tapicerowane tel. 512 431 828
piotr.rataj@decodore.pl
Bożena Tartas obsługa showroomu tel. +48 22 395 52 30
bozena.tartas@decodore.pl
Monika Ciebiera obsługa showroomu tel. +48 22 395 52 30
monika.ciebiera@decodore.pl
Krzysztof Ziółkowski Menager Showroomu, obsługa architektów tel. 512 545 655
krzysztof.ziolkowski@decodore.pl
Mariola Nowacka tel. +48 502 302 868
mariola.nowacka@decodore.pl
Dariusz Filipiak tel. +48 22 395 52 25
dariusz.filipiak@decodore.pl
Dawid Świderek tel. +48 22 395 52 26
dawid.swiderek@decodore.pl
Krzysztof Kamiński tel. +48 22 395 52 27
krzysztof.kaminski@decodore.pl
Krzysztof Ziółkowski tel. +48 512 545 655
krzysztof.ziolkowski@decodore.pl
Dawid Paliwoda tel. +48 516 856 318
dawid.paliwoda@decodore.pl
Sylweriusz Kniaziński tel. +48 512 772 636
sylweriusz.kniazinski@decodore.pl
Masz pytania?

Zostaw nam wiadomość

Formularz kontaktowy