Francuska firma, pochodząca z rejonu nadmorskiego Nantes, która szyje piękną i luksusową bieliznę domową, czyli pościel i obrusy.

Aigredoux została założona 25 lat temu i od wielu lat jest członkiem Atelier d’art de France, organizacji zrzeszającej firmy z sektora sztuki i rzemiosła. Co za tym idzie każdy produkt firmy Aigredoux to małe dzieło sztuki. Pochodzące z pracowni Aigredoux kreacje podróżują po całym świecie i są chętnie widziane przez klientów prywatnych, właścicieli luksusowych rezydencji, pałaców, hoteli i jachtów.

Pościel i obrusy są wykonywane zawsze na zamówienie i mogą być spersonalizowane według życzeń klientów poprzez wykorzystanie metod hafciarskich takich jak stębnówki szerokie, mereżki, monogramy, haft krzyżykowy.

Bielizna pościelowa wychodząca z manufaktury Aigredoux wykonywana jest z bawełny i lnu najwyższej jakości, dotyk tych tkanin to wyjątkowe doznania. Satyny bawełniane mogą mieć sploty nawet 1200 nitek, bawełna zaś w każdym wypadku pochodzi z długonitkowych odmian bawełny egipskiej. Lny używane przez firmę mają certyfikat jakości Master of Linen, który zrzesza firmy produkujące najlepszej jakości len.

Produkty Aigredoux to luksus dla każdego domu.