ARCHITEKCI

Pracownie projektowe i architekci to bardzo ważna grupa naszych klientów. Poprzez tą grupę profesjonalistów nasze produkty mają szansę zaistnieć w bardzo wielu wnętrzach. Nasz showroom ma znakomitą obsadę pasjonatów, która pomaga w doborze potrzebnych produktów. Mamy tu również pełne kolekcje firm tkaninowych i tapetowych, które reprezentujemy w Polsce.
studio dekoracji wnętrz warszawa

Tworzymy przestrzeń dla Architektów

Coworking dla architektów w Warszawie

Nasza oferta, nasz showroom to świetna przestrzeń do pracy dla architektów. Architekci mogą u nas napić się kawy, popracować przy stole lub na kanapie ze swoimi sprawami. Mogą u nas popracować ze swoimi klientami oraz również dobrać tkaniny na zasłony, tapety, meble, dywany oraz inne produkty dekoracyjne do swoich projektów.

Wszystko to z naszą asystą lub bez.

Platforma B2B

Dostęp do palety produktów do wykańczania wnętrz

Kompleksowa obsługa Projektu

praca na materiałach najlepszej jakości

Korzystna współpraca

m.in. wypożyczanie wzorników bez konieczności wpłacania kaucji

Światowe marki

Produkty DECODORE

Decodore ma w swojej ofercie kilkadziesiąt tysięcy wzorów i kolorów tkanin, tapet, dywanów, mebli tapicerowanych i innych produktów przeznaczonych do dekoracji wnętrz. Co więcej we współpracy z naszymi dostawcami jesteśmy w stanie dostarczyć produkty przygotowane na indywidualne zamówienia np. dywany z logo i w kolorach firmy..

Tkaniny dekoracyjne

kolekcja

Tapety
i murale

kolekcja

Poduszki
i dekoracje

kolekcja

Oświetlenie

kolekcja

Fotele
i sofy

kolekcja

Dywany
i wykładziny

kolekcja

Ekskluzywna sypialnia

kolekcja

Dekoracje okien

kolekcja

Showroom Decodore - nowy adres!

Miło nam poinformować, że nasz Showroom od 1.04.2023 r.  zmienia adres na:

WIERTNICZA 92 

WARSZAWA WILANÓW

1 PIĘTRO

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki internetowej. Dodatkowo gromadzi, przechowuje oraz przetwarza podane przez użytkownika dane osobowe w postaci imienia, nazwiska i adresu e-mail w celach kontaktowych oraz adresy IP w celach statystycznych.