Logo Decodore Lovely

Marka
Decodore Lovely

ekskluzywne marki do domu
Logo Decodore Lovely

Pracując od 20 lat z moimi Klientami i ich wnętrzami, zrozumiałam, że istnieje potrzeba stworzenia eleganckiej i minimalistycznej w formie marki, skupionej wokół sypialni i łazienki. I oto jest! Marka Decodore Lovely to oferta pięknych, starannie opracowanych i wykonanych produktów. Surowce użyte do ich produkcji pochodzą z wyjątkowych miejsc, są naturalne i przyjazne środowisku. Dla mnie szczególnie ważna jest funkcjonalność tych rzeczy, dlatego wszystkie testuję osobiście. Zapraszam również do zapoznania się z ofertą prezentów ślubnych i na uroczystości baby shower, które zostały zestawione z produktami Decodore Lovely.


Więcej informacji znajdziesz na moim profilu Instagramowym, gdzie dzielę się moją wiedzą, radami i inspiracjami.

Przyjemnego użytkowania,

Kasia Gadamska

Właścicielka Decodore Lovely
@kasiagadamska

Produkty marki
Decodore Lovely

Decodore ma w swojej ofercie kilkadziesiąt tysięcy wzorów i kolorów tkanin, tapet, dywanów, mebli tapicerowanych i innych produktów przeznaczonych do dekoracji wnętrz. Co więcej we współpracy z naszymi dostawcami jesteśmy w stanie dostarczyć produkty przygotowane na indywidualne zamówienia np. dywany z logo i w kolorach firmy..

Wszystkie produkty marki DECODORE LOVELY:

Filtruj według:

Wybierz kategorię:
Sortuj
Wybierz zakres cenowy
- PLN

Masz pytania?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Przeglądaj Wszystkie Decodore:

Wyszukiwarka wszystkich produktów

Showroom Decodore - nowy adres!

Miło nam poinformować, że nasz Showroom od 1.04.2023 r.  zmienia adres na:

WIERTNICZA 92 

WARSZAWA WILANÓW

1 PIĘTRO

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki internetowej. Dodatkowo gromadzi, przechowuje oraz przetwarza podane przez użytkownika dane osobowe w postaci imienia, nazwiska i adresu e-mail w celach kontaktowych oraz adresy IP w celach statystycznych.