Marka Grupy Romo, Kirkby Design, została uruchomiona w 2009 roku, jako nowoczesna, zróżnicowana biblioteka zasobów materiałowych, skompilowana z kolekcji o ostrych, współczesnych kolorach z dobrze wyważoną, wyrafinowaną paletą kolorów. Dzięki świeżemu, nowoczesnemu podejściu do tkanin obiciowych Kirkby Design spełnia wymóg niezawodnego, przystępnego cenowo i praktycznego zasobu tkanin, który stanowi podstawę dla projektantów wnętrz, sprzedawców detalicznych, producentów mebli i tapicerów do wykorzystania zarówno w specyfikacjach mieszkaniowych jak i kontraktowych.

Specjalistyczne wykończenia tkanin są charakterystyczne dla marki Kirkby Design, a wszystko to w służbie funkcjonalności we wnętrzach publicznych. Skrupulatną uwagę poświęcono właśnie temu aspektowi poprzez specyficzne zabiegi pielęgnacyjne, aby zapewnić, że wiele tkanin spełnia standardy Crib 5 contract, a także specjalistycznym technikom wykończenia, które poprawiają chwyt na surowych tkaninach domowych i tkaninach kontraktowych.

Kirkby Design gwarantuje, że wysoka wytrzymałość nie stanowi kompromisu dla naturalnego wyglądu i wrażenia dotykowego kolekcji.