Marka stworzona przez Romo Group pod hasłem naturalnie piękne tkaniny i tapety.
Ceniąc artystyczną wizję, kunszt i jakość ponad wszystko, Mark Alexander jest dla tych, którzy cenią sobie wnętrze, które jest eleganckie i finezyjne, a jednocześnie służy relaksowi i prostocie.

Tkaniny i okleiny ścienne Mark Alexander nie są bogate ani wybujałe, ani nie ulegają przemijającej modzie, ale są wierne naturalnym materiałom, z których są wykonane. W duchu marki czuć tendencję do nowoczesnej estetyki. Jej projekty posiadają również nieodłączną cechę, która doskonale komponuje się z wnętrzem, które wydaje się kunsztownie ewoluować.

Dla Marka Alexandra, jedną z podstawowych cech wzornictwa jest prostota; istnieje bogactwo, które można znaleźć w przyporządkowaniu projektu do jego istotnych elementów, w umożliwieniu, aby nieodłączna jakość tkaniny mówiła sama za siebie.

Tkaniny Marka Alexandra wzmacniają to bogactwo poprzez zastosowanie najlepszych naturalnych włókien, kaszmiru, moheru, jedwabiu, wełny jagnięcej o jakości couture oraz ulubionego przez wielu lnu. Studio projektowe, dobrze znające się na sztuce i architekturze, czerpie z różnorodnych odniesień kulturowych i historycznych, tworząc tkaniny, które poszukują tej delikatnej równowagi pomiędzy autentycznością i oryginalnością. Wyrafinowana paleta kolorystyczna czerpie z natury i tradycyjnych pigmentów; każdy projekt jest barwiony niezależnie od charakteru splotu lub nadruku, ale istnieje płynność, która przechodzi przez kolory integrujące kolekcje.

Dzięki kunsztowi i pięknym, naturalnym włóknom, które zawsze pozostają w sercu marki, podejście do projektowania jest ponadczasowe. Tkaniny i okleiny ścienne Mark Alexander szepczą jesteśmy luksusowe.