Firma WILLIAM YEOWARD, założona w 1983 roku przez Williama Yeowarda w Londynie, cieszy się godną pozazdroszczenia reputacją za innowacyjność i bezbłędną jakość koncepcji, projektu i wykonania produktu dla domu.

Dzięki cichemu, niedocenianemu dobremu smakowi właściciela Williama Yeowarda i wrażliwości na potrzeby rynku, marka zapewniła sobie pozycję lidera w swojej dziedzinie.

Firma jest postrzegana na całym świecie jako „Modern British” i zyskała godną pozazdroszczenia reputację za wykwintne rzemiosło połączone z oryginalnością.

W skład stajni William Yeoward wchodzą:
– meble,
– tapicerka,
– kryształ,
– oświetlenie,
– tkaniny,
– pokrycia ścienne,
– dywany i akcesoria domowe,
a wszystko to wykonane według najwyższych i wymagających standardów.

Stale szlifując swoje produkty i przykładając skrupulatną uwagę do szczegółów, marka produkuje produkty z poczuciem celu i osobowości, które są cechą charakterystyczną wszystkich projektów William Yeoward.

Produkty William Yeoward sprzedawane są na całym świecie, a wśród naszych klientów znajdują się międzynarodowi projektanci wnętrz, dekoratorzy i architekci.

Filozofią Williama Yeowarda zawsze było „dążenie do doskonałości”nie tylko w projektowaniu i produkcji, ale przede wszystkim w obsłudze.